052-6500528       

קידום אתרים ברוסית

בנית אתר אינטרנט יפה? כל הכבוד! אבל זה עוד לא הכל!

קידום אתרים ברוסיתמבלי להשקיע בקידום האתר הוא יישאר כמו אי יפה, אבל בודד. בודד בים האינטרנט הסוער. אף אחד לא ידע על קיומו פרט ממך… וחבל. אבל יש דרך לשנות את המצב ולהפוך את האתר שלך למרכז התעניינות הגולשים. בזה יכול לסייע לך קידום אתרים ברוסית.

קידום אתרים ברוסית מסייע לך להגיע לקהל יעד עצום ברוסיה, ישראל וכל רחבי העולם ולגלות הזדמנות עסקית נדירה שלא הכרת עד כה.

קידום אתרים ברוסית (SEO) הוכיח את עצמו ככלי היעיל והזול ביותר ליצירת תנועה ממוקדת לאתר האינטרנט של העסק וקבלת פניות איכותיות שהתנועה הזאת מייצרת. גידול משמאותי בנפח הגולשים שמקורה באינטרנט הרוסי נובע מהבאת אתר האינטרנט לראש תוצאות החיפוש ביאנדקס, גוגל ומנועי חיפוש נוספים בשפה רוסית בעזרת שיטות קידום מתקדמות ויעילות.

קידום אתרים ברוסית יעזור לך לחשוף את העסק שלך בפני 67 מיליון גולשים דוברי רוסית ברחבי האינטרנט בשפה רוסית בכל העולם.

לפי הנתונים סטטיסטיים כמות הגולשים בשפה רוסית מתקרב לשישים ושבעה מיליון. חיפוש בשפה רוסית נמצא במקום תשיעי בעולם. עשרות מליוני גולשים מדי יום מחפשים את המידע הדרוש להם בשני מנועי חיפוש העיקריים ברוסיה: יאנדקס (כ-60%) וגוגל (כ-26%).

רוב הגולשים מתרכזים במרכז רוסיה, יחד עם זה כמות הגולשים לא מבוטלת מגיעה גם מארצות אירופה וצפון אמריקה. בישראל ישנם כמיליון דוברי רוסית (אחד מכל שישה ישראלים)  77% מהם גולשים באינטרנט.

ייחודיות קידום אתרים ברוסית

בניגוד לאינטרנט בעברית, בו קיים מספר מצומצם של אתרים, האינטרנט הרוסי בעל נפח עצום. כמות אתרים ענקית מייצרת תחרות קשה מאוד בשוק זה. יחד עם הדרישות של יאנדקס אשר מחמירות מאוד (הרבה יותר חמורות מדרישות של גוגל) עם בעלי האתרים קידום אתרים ברוסית הופך לקרב קשה שרק מקצוען אמיתי יכול לנצח בו את המתחרים. 

מזה עשור אנו מתמחים הקידום אתרים ברוסית בגוגל, יאנדקס ומנוי חיפוש נוספים. בעזרת ידע המתקדם שלנו ועבודה קשה השגנו עבור לקוחותנו מיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש.

אם גם אתה מעוניין להביא את האתר שלך לראש התוצאות במנועי חיפוש בשפה רוסית פנה אלינו עוד היום וכבר תרגיש את השינוי.

שליחת הודעה
דברו איתי
אני כאן כדי לעזור לך למצוא
את הפתרון המתאים

כל מה שצריך זה רק לשלוח הודעה