052-6500528       

שיווק ברוסית

שיווק ברוסיתשיווק ברוסית עוזר לך להגיע לקהל יעד עצום של 67 מיליון דוברי רוסית בכל העולם ולגלות הזדמנות עסקית בעלת פוטנציאל עצום עליו אפילו לא חלמת. 

ישנו פוטנציאל ענק וחלון הזדמנויות שנפתח לחברות ישראליות אשר מעוניינות ביצירת קשרים עסקיים עם מדינות ברה"מ לשעבר בעזרת שיווק ברוסית.

"כמעט בכל תחום: אגרו-טכנולוגיה, תעשייה, תיירות תקשורת, רפואה ובתי חולים – גם במגזר השירותים וגם בתעשייה. בכל מה שמדינה מתפתחת צריכה. רוסיה היא לחלוטין לא עולם שלישי, אבל היא עדיין מתפתחת, והיא ענקית, וכך גם הפוטנציאל. " גלובס 25.08.2013

כמות מרשימה של חברות ישראליות כבר גילו את הפוטנציאל שטמון בקהל הרוסי.
אינטרנט בשפה רוסית הפך למדיה המרכזית, גם מבחינת הכיסוי וגם מבחינת האפקטיביות של השיווק לקהל יעד דוברי רוסית בכל העולם. נכון להיום שיווק באינטרנט הרוסי יכול לשמש כפלטפורמה מרכזית לכל פעילות שיווקית עבור העסק אשר מעוניין להגיע למיליוני לקוחות דוברי רוסית בארץ ובעולם.

בעזרת ייעוץ שיווקי ברוסית תוכלו להגיע לקהל יעד עם מסרים מדוייקים שמתאימים למגזר

שיווק ברוסית – מדרגה הבאה עבור העסק שלך

מזה עשור אנו פועלים בתחום שיווק ברוסית ומעניקים ללקוחותינו שירותי שיווק שמאפשרים להם להגיע לקהל יעד דוברי רוסית בארץ ובעולם. במשך שנים הללו צברנו ניסיון רב בתחום שיווק ברוסית שמאפשר לנו ליצר פניה ממוקדת ביותר לקהל יעד חשוב זה.

אם גם אתה, בדומה לחברות ישראליות רבות, מעוניין לגלות שווקים חדשים ברחבי האינטרנט הרוסי בעזרת שיווק ברוסית
פנה אלינו עוד היום כדי לא לפספס את  ההזדמנות ששוק הרוסי יכול להעניק לך.

שליחת הודעה
דברו איתי
אני כאן כדי לעזור לך למצוא
את הפתרון המתאים

כל מה שצריך זה רק לשלוח הודעה